Değerli Gecenin Renkleri Üyesi,

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, anlaşmalı olduğumuz bankaların hesaplarına Havale/EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemelerinizde isterseniz Kapıda ödeme sistemi veya Hesaba Havale-EFT ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı :

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Gecenin Renkleri'nde saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Gecenin Renkleri müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Bilgilerin Doğrulanması :

Müşteriler Gecenin Renkleri'nde kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Gecenin Renkleri'ne sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman destek@geceninrenkleri.com e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.