GeceninRenkleri.com Hakkında:

Amacımız Halkımızın internet üzerinden Kaliteli, Güvenli ve Moda’nın Trendlerini takip edebileceği, özel indirim ve fırsatlardan faydalanacağı Türkiye’nin en güçlü ve prestijli “Bayan Fantazi Giyim ve İç Giyim” sitesi olmaktır.

 

geceninrenkleri.com Bayan Fantazi Giyim ve İç Giyim sektöründe Türkiye'nin ve Dünyanın önde gelen markalarını sanal alış veriş dünyasına taşıyarak, farklı ve kaliteli ürün çeşitleriyle zevkli, bilinçli, ekonomik ve çeşitliliğe önem veren tüketicilere hizmet vermek amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.

geceninrenkleri.com olarak; siz tüketicilere ürün pörtföyümüzü oluştururken Türkiye'nin ve Dünya'nın önde gelen ve tercih edilen markalarının en beğenilen modellerini dikkat ve özenle seçerek oluşturduk. En beğenilen ve tercih edilen Marka ve Ürünleri tek bir adreste toplamak ve sanal alışverişin getireceği tüm kolaylık ve karlılığı müşterilerimize aktarmayı amaçladık.

Bizi farklılaştıran geniş ürün ve marka seçeneklerimiz müşteri odaklı satış ve sonrası hizmetlerimiz ve Türkiye'nin her yerine bir tıklama kadar yakın oluşumuzdur. 

Müşterilerimizin, hakları ve güvenli alış verişi temel önceliğimizdir. Müşterilerimizle kurduğumuz açık ve etkili iletişimle hizmet kalitemizi arttırmak ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini maksimize etmeyi amaçlıyoruz. 

Karar ve eylemlerde yalnızca sezgilere duygulara ve deneyimlere değil güvenilir nesnel bilgilerin derlenip kullanılmasına önem ve öncelik veriyoruz.

Müşterilerimizin istek öneri ve şikayetlerine duyarlılık gösteriyoruz. İş mükemmelliğini hedefleyen kalite anlayışımızla işi ve iyileştirmeyi bir bütün olarak görüyoruz. Taze bilgi ve bakışla yenilikçiliği temel alarak iyileştirme ve gelişimi sürekli kılmak istiyoruz.

 


geceninrenkleri.com sadece online olarak satış yaparak sizlere hizmet vermektedir...Posta ve Kargo Adresi :
Zuhuratbaba Mah. Baharözü Sok.
NO:12/1 Bakırköy / İstanbul

Email: destek@geceninrenkleri.com